Home

pivot ruler tray david popovici medalii appear Dollar Bloodstained

Reacția L'Equipe după evoluțiile lui David Popovici de la Roma: “Singur pe  planeta sa”
Reacția L'Equipe după evoluțiile lui David Popovici de la Roma: “Singur pe planeta sa”

Programul lui David Popovici la Europenele de înot, care încep în această  săptămână. Când luptă pentru medalii - Eurosport
Programul lui David Popovici la Europenele de înot, care încep în această săptămână. Când luptă pentru medalii - Eurosport

Câți bani a câștigat David Popovici după ce a obținut cele două medalii de  aur | DCNews
Câți bani a câștigat David Popovici după ce a obținut cele două medalii de aur | DCNews

Două noi medalii de aur la înot pentru România | În lume | Radio România  Actualitați
Două noi medalii de aur la înot pentru România | În lume | Radio România Actualitați

INOT. GIVE ME FIVE! David POPOVICI:... - CS Dinamo Bucuresti | Facebook

Numărul impresionant de medalii cucerite de David Popovici în 2022. Ultima  competiție la care va participa în acest an
Numărul impresionant de medalii cucerite de David Popovici în 2022. Ultima competiție la care va participa în acest an

David Popovici, un nou record și două medalii de aur. Înotătorul român a  scris istorie în cadrul Euro Meet Luxemburg
David Popovici, un nou record și două medalii de aur. Înotătorul român a scris istorie în cadrul Euro Meet Luxemburg

David Popovici, declarații după recordul mondial la 100 de metri liber: „A  fost un instinct animalic!”
David Popovici, declarații după recordul mondial la 100 de metri liber: „A fost un instinct animalic!”

David Popovici a câştigat două medalii de aur la reuniunea Euro Meet din  Luxemburg | Flashscore.ro
David Popovici a câştigat două medalii de aur la reuniunea Euro Meet din Luxemburg | Flashscore.ro

Romania's star swimmer David Popovici shines at Sette Colli Trophy  competition | Romania Insider
Romania's star swimmer David Popovici shines at Sette Colli Trophy competition | Romania Insider

David Popovici, prima reacţie după ce a terminat Campionatele Naţionale cu  6 medalii de aur: "Aplauze şi vouă!". Ce aşteptări are de la Jocurile  Olimpice - Antena Sport
David Popovici, prima reacţie după ce a terminat Campionatele Naţionale cu 6 medalii de aur: "Aplauze şi vouă!". Ce aşteptări are de la Jocurile Olimpice - Antena Sport

David Popovici, a patra medalie la Campionatul Național de Înot de la  Otopeni
David Popovici, a patra medalie la Campionatul Național de Înot de la Otopeni

Revenire de excepție a lui David Popovici! După accidentarea care l-a ținut  pe bară, campionul român a reușit să câștige două medalii într-o zi
Revenire de excepție a lui David Popovici! După accidentarea care l-a ținut pe bară, campionul român a reușit să câștige două medalii într-o zi

Suma pe care o primeşte David Popovici de la MTS pentru cele două medalii  de aur, după ce a încasat 200.000 de euro după Mondiale - Antena Sport
Suma pe care o primeşte David Popovici de la MTS pentru cele două medalii de aur, după ce a încasat 200.000 de euro după Mondiale - Antena Sport

David Popovici se întoarce cu două medalii de aur de la Roma. Câţi bani a  primit pentru performanţa sa
David Popovici se întoarce cu două medalii de aur de la Roma. Câţi bani a primit pentru performanţa sa

MEDALII - David Popovici a câștigat a patra medalie de aur la Europeanul de  juniori. Vlad Stancu, argint în proba de 400 de metri liber - msnews
MEDALII - David Popovici a câștigat a patra medalie de aur la Europeanul de juniori. Vlad Stancu, argint în proba de 400 de metri liber - msnews

Un nou David Popovici la natație! Luca Pojar a cucerit 9 medalii de aur la  Campionatele Naționale de cadeți - Playtech Știri
Un nou David Popovici la natație! Luca Pojar a cucerit 9 medalii de aur la Campionatele Naționale de cadeți - Playtech Știri

David Popovici, medalie de aur la Campionatul European! Cate medalii a  castigat pentru Romania | Sport.ro
David Popovici, medalie de aur la Campionatul European! Cate medalii a castigat pentru Romania | Sport.ro

David Popovici, premiat pentru cele două medalii de aur de la Europene.  Câţi bani va primi de la Ministerul Sportului | adevarul.ro
David Popovici, premiat pentru cele două medalii de aur de la Europene. Câţi bani va primi de la Ministerul Sportului | adevarul.ro

Câţi bani a primit David Popovici pentru medalia de aur de la CM 2022 de  înot! Ce premiu ia dacă bate recordul mondial la 100 m liber - Fanatik.ro
Câţi bani a primit David Popovici pentru medalia de aur de la CM 2022 de înot! Ce premiu ia dacă bate recordul mondial la 100 m liber - Fanatik.ro

David Popovici, Două Medalii De Aur şi Record Al Competiţiei La Euro Meet  Luxemburg | Libertatea
David Popovici, Două Medalii De Aur şi Record Al Competiţiei La Euro Meet Luxemburg | Libertatea

David Popovici, patru medalii de aur din patru posibile la concursul de la  Nyon - Eurosport
David Popovici, patru medalii de aur din patru posibile la concursul de la Nyon - Eurosport

David Popovici, gest de milioane » Își donează una dintre cele mai  importante medalii pentru copiii bolnavi de cancer
David Popovici, gest de milioane » Își donează una dintre cele mai importante medalii pentru copiii bolnavi de cancer

DUBLĂ ISTORICĂ! Incredibilul David Popovici câștigă al doilea AUR mondial,  după un finiș de senzație! Primul înotător campion la 100m și 200m după 49  de ani
DUBLĂ ISTORICĂ! Incredibilul David Popovici câștigă al doilea AUR mondial, după un finiș de senzație! Primul înotător campion la 100m și 200m după 49 de ani

David Popovici, ce performanță! A cucerit două medalii de aur la Euro Meet  de la Luxemburg - Playsport
David Popovici, ce performanță! A cucerit două medalii de aur la Euro Meet de la Luxemburg - Playsport